Plastové nádrže na dešťovou vodu

Klasický plastový sud na dešťovou vodu 220 l

Nikdy nevíte, kdy se vám bude zdroj užitkové vody hodit! A právě proto je dobré mít na zahradě připravenou nádrž nebo nádobu na dešťovou vodu, které vám v době veder a sucha skvěle poslouží jako zásobníky k zavlažování zahrádky. Jedině tak svoji úrodu uchráníte před zkázou! Sběr dešťové vody zároveň šetří pitnou vodu a rodinný rozpočet. Jedná se vlastně o ekologický a maximálně šetrný způsob, jak využívat přírodní zdroje na maximum.

Cena v době recenze: 1 149 Kč

Povrchová přepravní nádrž na vodu AQ P

Potřebujete přepravit z místa na místo čistou nebo užitkovou vodu? Pak se vám bude jistě hodit plastová nádrž na vodu AQ P, která slouží jako zásobník vody pod atmosférickým tlakem. Dostupná je v různých velikostech o objemech 500 až 5 200 litrů. Tato povrchová přepravní nádrž na pitnou i dešťovou vodu je vyrobena z kvalitního netoxického lineárního polyetylenu o vysoké hustotě.

Cena v době recenze: 7 936 Kč

Šedý plastový 300l sud na vodu kamenný vzhled

Nádrže na dešťovou vodu se čím dál tím častěji stávají i okrasným prvkem zahrady. Jejich výrobci si totiž všimli požadavků svých klientů, kteří dbají nejen na praktičnost nádrže, ale také její dekorativní vzhled. Důkazem toho je i tento oblíbený sud na dešťovou vodu Canon S antracit o objemu 300 litrů, který představuje velice povedené propojení stylu a funkčnosti.

Cena v době recenze: 2 259 Kč

Nádrž na dešťovou vodu dekor dřeva – Woodcan 265 litrů

Vytvořte si zásoby užitkové vody na horší časy! Sběr dešťové vody oceníte zejména během horkých letních dnů, kdy zahrádka potřebuje pravidelné a pořádné zavlažování. Díky plastové zahradní nádrži všechna vaše práce a úroda nepřijde vniveč! Nádrž na dešťovou vodu o objemu 265 litrů kromě zachytávání dešťové vody slouží jako okrasný prvek do vaší zahrady.

Cena v době recenze: plast Kč

Plastová nadzemní nádoba na vodu Elbi CB 500 L

Plastová nádoba na vodu Elbi o objemu 500 litrů je vhodná k předzásobení objektu pitnou vodou, kterou potřebujete pro další využití. Posloužit může také jako retenční nádrž pro posilovací stanice či pro další úpravu vody vstupující do rozvodů v objektu. Jako monolitická samonosná nádrž oplývá velice snadnou instalací, vysokou funkčností a praktičností.

Cena v době recenze: 6 940 Kč

Plastový sud na dešťovou vodu Indigo Water 200l

Všímáte si v posledních letech neustálého nedostatku srážek? Pak vás jistě napadlo pořídit si nádrž na zachytávání dešťové vody, která by vám pomohla vyřešit problém se zavlažováním zahrádky. Váš nápad není vůbec špatný, protože právě nádrže vám pomohou v období sucha nebo veder se zavlažováním bez nutnosti využívání pitné vody z vodovodního řádu. Navíc šetrným způsobem využijete přírodní zdroje a ochráníte svůj rodinný rozpočet před dalšími výdaji.

Cena v době recenze: 2 060 Kč

Podzemní vertikální nádrž na vodu AQUACUP HZ

Podzemní nádrž na vodu Aquacup HZ je určena ke sběru čisté nebo užitkové vody, kterou můžete využít například na splachování toalet, praní prádla nebo mytí aut. Její největší výhodou je to, že se instaluje přímo do výkopu, takže není nutné obetonování. Jako podzemní horizontální polyetylenová nádrž zároveň zajišťuje stabilní teplotu vody bez přístupu světla, avšak umisťuje se maximálně 80 cm pod zemský povrch.

Cena v době recenze: 23 190 Kč

Plastová nádoba na dešťovou vodu k okapovým rýnám

Sud na dešťovou vodu Garden Amfora terakota je nejen velice praktický ale i designový. Vaši zahrádku dovede zpestřit a za horkých letních dnů příjemně osvěžit! Slouží totiž k zachytávání dešťové vody a omezení plýtvání vody pitné. Stačí když si sud pořídíte ještě před obdobím sucha a uděláte si zásoby. Užitková voda zachycená nádrží vám pak pomůže uchránit úrodu před neúprosným suchem. Tato funkční plastová nádoba je určena k umístění k výpusti okapu, kde zachytí dešťovou vodu.

Cena v době recenze: 1 899 Kč

Černý sud na děšťovou vodu AQUACAN antracit 360l

Plastová dekorativní nádrž na voduican 360 antracit představuje užitečný a zároveň designový doplněk na vaši zahradu. Nádrž vám poslouží k zadržování dešťové vody ze střech rodinných domů a následnému zalévání zahrady. Díky ní tedy můžete využít přírodní zdroje na maximum a uchránit svůj rodinný rozpočet před dalšími výdaji.

Cena v době recenze: 1 485 Kč

Vysoce kvalitní nádrže na dešťovou vodu o objemu 2 000 – 50 000 litrů

Potřebujete ušetřit peníze za vodu? Skvělé řešení se skýtá ve sběru dešťové vody, kterou můžete následně využít k zalévání zahrady, praní nebo při jiných příležitostech, kdy se vám bude hodit užitková voda. Kromě toho tuto nádrž na vodu můžete použít nejen na vodu dešťovou, ale i odpadní nebo pitnou vhodnou pro potravinářské účely.

Cena v době recenze: 22 990 Kč

Hnědý plastový sud na dešťovou vodu 265l

Tato plastová nádoba na vodu je určena k umístění k okapovým rýnám, kde zachytí dešťovou vodu a tu pak můžete využít například na zalévání zahrádky. Do spodní části je možné vyvrtat díru a umístit tam kohoutek, který není součástí balení. Sud je vyroben z tvrzeného plastu, který je odolný venkovním teplotám. Součástí sudu je černé víko.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Zelený plastový sud na dešťovou vodu s kohoutkem 200l

Sud na dešťovou vodu s objemem 200 l s praktickým kohoutkem a víkem je vhodný například na zalévání zahrady. Materiál, ze kterého je sud na užitkovou vodu vyroben, dlouhodobě odolává venkovním vlivům. Ve spodní části je výpustný kohoutek pro pohodlné napouštění vody, například do konve.

Cena v době recenze: 639 Kč

Podzemní nádrž na dešťovku 3 m3

Plastová nádrž podzemní, samonosná, pro zadržování dešťové vody. Vhodné pro pitnou vodu, nebo pro kapaliny jiné než voda. Určeno pro podzemní instalaci.

Cena v době recenze: 20 390 Kč

Zelený plastový 300l barel na vodu s ventilkem a víkem

Barel je v půdorysu kruhový, kónický. Používá se zejména pro sběr a uchování dešťové vody pro zálivku rostlin.

Cena v době recenze: 829 Kč

Plastová samonosná podzemní nádrž pro zadržování dešťové vody IVAR ELCU 5000 l

Plastové nádrže podzemní, samonosné, pro zadržování dešťové vody.Vhodné pro pitnou vodu, nebo pro kapaliny jiné než voda. Určeno pro podzemní instalaci.

Cena v době recenze: 34 900 Kč

Modrá nadzemní plastová nádoba na vodu Elbi CB 200

Plastové nadzemní nádrže využitelné k předzásobení objektu pitnou vodou pro její další využití. Mohou sloužit jako retenční nádrže pro posilovací stanice objektu či pro další úpravu vody vstupující do rozvodů v objektu.

Cena v době recenze: 3 490 Kč

Zahradní barel na vodu s kohoutkem

Barel o velikosti 210 l s ventilem a víkem. Používá se zejména pro sběr a uchování dešťové vody pro zálivku rostlin.

Cena v době recenze: 419 Kč

Antracitový sud na dešťovou vodu s přípravou na připojení hadice a kohoutku

Sud na dešťovou vodu, je ideální ekologiké řešení, pro využití dešťové vody k zalévání zahrady. Je uzpůsoben tak, aby z něj bylo možno odebírat vodu kohoutkem i hadicí. Je možné jej díky speciálnímu systému napojit rovnou i na okap. Instalace i odinstalace na zimu, je velmi snadná.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Plastová nádrž na dešťovou vodu do sklepa či suterénu

Povrchová nádrž DO SUTERÉNU AQ S 500 l. Nádoby jsou vhodné jako zásobníky čisté nebo užitkové vody pod atmosferickým tlakem, vyrobené z netoxického lineárního polyetylenu o vysoké hustotě. Nádrže jsou lehké, skladné a snadno se s nimi manipuluje.

Cena v době recenze: 8 370 Kč