Podzemní nádrže na dešťovou vodu

Podzemní vertikální nádrž na vodu AQUACUP HZ

Podzemní nádrž na vodu Aquacup HZ je určena ke sběru čisté nebo užitkové vody, kterou můžete využít například na splachování toalet, praní prádla nebo mytí aut. Její největší výhodou je to, že se instaluje přímo do výkopu, takže není nutné obetonování. Jako podzemní horizontální polyetylenová nádrž zároveň zajišťuje stabilní teplotu vody bez přístupu světla, avšak umisťuje se maximálně 80 cm pod zemský povrch.

Cena v době recenze: 23 190 Kč

Vysoce kvalitní nádrže na dešťovou vodu o objemu 2 000 – 50 000 litrů

Potřebujete ušetřit peníze za vodu? Skvělé řešení se skýtá ve sběru dešťové vody, kterou můžete následně využít k zalévání zahrady, praní nebo při jiných příležitostech, kdy se vám bude hodit užitková voda. Kromě toho tuto nádrž na vodu můžete použít nejen na vodu dešťovou, ale i odpadní nebo pitnou vhodnou pro potravinářské účely.

Cena v době recenze: 22 990 Kč

Podzemní nádrž na dešťovku 3 m3

Plastová nádrž podzemní, samonosná, pro zadržování dešťové vody. Vhodné pro pitnou vodu, nebo pro kapaliny jiné než voda. Určeno pro podzemní instalaci.

Cena v době recenze: 20 390 Kč

Plastová samonosná podzemní nádrž pro zadržování dešťové vody IVAR ELCU 5000 l

Plastové nádrže podzemní, samonosné, pro zadržování dešťové vody.Vhodné pro pitnou vodu, nebo pro kapaliny jiné než voda. Určeno pro podzemní instalaci.

Cena v době recenze: 34 900 Kč